Cetelem pojištění k osobní půjčce

Pojištění úvěru je skvělý nápad, pokud patříte k opatrným lidem, kteří se za všech okolností snaží být připraveni i na neočekávané situace. Každému dospělému člověku je jasné, že život a naše plány ne vždy fungují tak, jak jsme si to vysnili, právě spíše naopak. Proto je dobré, když očekáváme i neočekávané. Jsme si jisti, že nikdo neplánuje nemoc, těžký úraz, nebo propuštění z práce, ale i takové věci se běžně stávají. A co potom, když máte na krku úvěr a najednou ho z nějakého důvodu nejste schopni splácet? Cetelem pojištění úvěru je řešení, jak klidně spát i v případě, že si vezmete půjčku a svojí budoucností si nejste až tak jisti. Jaké pojištění si můžete zvolit?
Cetelem pojištění úvěru přehled:

Pojištění schopnosti splácet

Pojištění schopnosti splácet dává jistotu Vaší rodině, že budete schopni splácet úvěr i v případě nenadálé situace – dlouhodobé nemoci, ztráty zaměstnání nebo invalidity III. stupně či úmrtí.

Pojištění pro případ pracovní neschopnosti, invalidity III. stupně a úmrtí

3,99 % z měsíční splátky

Pojištění pro případ pracovní neschopnosti, invalidity III. stupně a úmrtí pro vás a vašeho partnera

6,99 % z měsíční splátky

Pojištění pro případ ztráty zaměstnání, pracovní neschopnosti, invalidity III. stupně a úmrtí

6,99 % z měsíční splátky

Pojištění pro případ úmrtí

4,99 % z měsíční splátkyÚrazové pojištění

Úrazové pojištění Vám pomůže řešit situaci v případě nenadálého úrazu. Vybrat si můžete z těchto variant:
Balíček Standard
150 Kč měsíčně
Balíček Rodina
292 Kč měsíčněCetelem pojištění úvěru se vyřizuje opravdu velmi jednoduše. Stačí, když si v závislosti na Vaší situaci vyberete jeden z pojistných balíčků, které vidíte výše a toto pojištění vychází ze Všeobecných pojistných podmínek a Rámcových smluv o pojištění. V případě, že nastane jedna ze situací, které pojistka kryje, tehdy za Vás břemeno splácení právě čerpaného úvěru přebírá pojišťovna. Samozřejmě, aby vše proběhlo hladce a bez problémů, Vy jako klient musíte mít splněny všechny podmínky uvedené ve smlouvě o pojištění.Jak oznámit pojistnou událost?
Pojištěný klient jednoduše oznámí pojistnou událost společnosti Cetelem, přičemž obratem dostane formulář, který vyplněný spolu s potřebnými doklady zašle do pojišťovny. Další jednání o pojistné události probíhá již s pojišťovnou.

TOPlist TOPlist